1. Print
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1

No Events Found

2 Parent Tot Tumbling 8:30am
(8:30A-9:00A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Parent Tot Movement 9am
(9:00A-9:30A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Parent Tot Movement 6pm
(6:00P-6:30P)
T'ai Chi Fundamental
(6:15P-7:15P)
Tennis PeeWee MW 6:1
(6:15P-7:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Social Doubles
(7:00P-8:30P)
Tap Dance
(7:15P-8:00P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Tai Chi Form and Corrections
(7:15P-8:30P)
3 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Washington
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Baton
(2:00P-2:45P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Petite Poms
(5:00P-6:00P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Tennis Adult Beg T
(6:00P-7:00P)
5 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Archery June
(1:00P-2:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Dance PreSch Th 2:30
(2:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Dance Beg. Th Long
(3:00P-3:45P)
Dance Teen
(4:00P-4:45P)
Dance PreSch Th 5:00
(5:00P-5:30P)
Dance PreSch Th 5:30
(5:30P-6:00P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Adult Instruction Beg 1 Th
(6:00P-7:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Instruction Beg 2 Th
(7:00P-8:00P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Adult Instruction Int/Adv Th
(8:00P-9:00P)
8

No Events Found

9 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Parent Tot Tumbling 8:30am
(8:30A-9:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Paint & Play Club M
(9:00A-9:50A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Parent Tot Movement 9am
(9:00A-9:30A)
My First Soccer Academy
(9:00A-10:30A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Music Maker & More M
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Intermed. East
(9:20A-11:55A)
Drama Beg.Actor 9:20
(9:20A-10:35A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Paint & Play Club M
(10:00A-10:50A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:00P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:30P)
Sewing Camp for Kids
(1:00P-4:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Raider Bball 6 - 8G
(3:00P-5:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Raiders Soccer 3-5
(6:00P-7:45P)
Raiders Soccer 6-7
(6:00P-7:45P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Parent Tot Movement 6pm
(6:00P-6:30P)
T'ai Chi Fundamental
(6:15P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Social Doubles
(7:00P-8:30P)
Tap Dance
(7:15P-8:00P)
Tai Chi Form and Corrections
(7:15P-8:30P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
10 Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Outdoor T'ai Chi Fundamentals
(8:00A-9:00A)
Dance-Mommy&Me Tue
(8:30A-9:00A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
My First Soccer Academy
(9:00A-10:30A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Dance PreSch Tu 9:00
(9:00A-9:30A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Drama Beg.Actor 9:20
(9:20A-10:35A)
Drama Intermed. East
(9:20A-11:55A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Dance PreSch Tu 9:30
(9:30A-10:00A)
Dance Beg. Tu Long
(10:00A-10:45A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Dance PreSc Tu 11:00
(11:00A-11:30A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Dance-Hip Hop Long
(11:30A-12:00P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:30P)
All Around Art
(1:00P-2:15P)
Sewing Camp for Kids
(1:00P-4:00P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Baton
(2:00P-2:45P)
Superhero Cartooning
(2:30P-3:30P)
Raider Bball 6 - 8G
(3:00P-5:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Raiders Soccer 3-5
(6:00P-7:45P)
Pickleball Tue
(6:00P-8:00P)
Tennis Adult Beg T
(6:00P-7:00P)
Raiders Soccer 6-7
(6:00P-7:45P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
11 Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
My First Soccer Academy
(9:00A-10:30A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Art ColorSplash W
(9:00A-9:50A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Music Maker & More W
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Beg.Actor 9:20
(9:20A-10:35A)
Drama Intermed. East
(9:20A-11:55A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Paint & Play Club W
(10:00A-10:50A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:00P)
Sewing Camp for Kids
(1:00P-4:00P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Dance PreSch W 2:30
(2:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Dance Beg. W Fish
(3:00P-3:45P)
Raider Bball 6 - 8G
(3:00P-5:00P)
Dance - Intermed
(3:45P-4:30P)
Dance- Hip Hop K-2
(4:30P-5:00P)
Dance PreSch W 5:00
(5:00P-5:30P)
Dance-Tap4Boys W
(5:30P-6:00P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Parent Tot Tumbling 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Raiders Soccer 3-5
(6:00P-7:45P)
Raiders Soccer 6-7
(6:00P-7:45P)
Dance- Hip Hop 3-5
(6:00P-6:30P)
Continuing Ukulele
(6:30P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Tap Dance Continue
(6:45P-7:30P)
Intro to Fiction Writing
(7:00P-8:30P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Continuing Ukulele
(7:30P-8:15P)
12 Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
My First Soccer Academy
(9:00A-10:30A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Drama Intermed. East
(9:20A-11:55A)
Drama Beg.Actor 9:20
(9:20A-10:35A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Canoe & Kayak Trip
(12:00P-3:30P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:30P)
Archery July
(1:00P-2:00P)
All Around Art
(1:00P-2:15P)
Raider Bball 6 - 8G
(1:00P-2:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Superhero Cartooning
(2:30P-3:30P)
Dance PreSch Th 2:30
(2:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Raider Bball 6 - 8G
(3:00P-5:00P)
Dance Beg. Th Long
(3:00P-3:45P)
Dance Teen
(4:00P-4:45P)
Dance PreSch Th 5:00
(5:00P-5:30P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Dance PreSch Th 5:30
(5:30P-6:00P)
Adult Instruction Beg 1 Th
(6:00P-7:00P)
Raiders Soccer 6-7
(6:00P-7:45P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Raiders Soccer 3-5
(6:00P-7:45P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Pickleball Thur
(6:00P-8:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Instruction Beg 2 Th
(7:00P-8:00P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Adult Instruction Int/Adv Th
(8:00P-9:00P)
15

No Events Found

16 Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Parent Tot Tumbling 8:30am
(8:30A-9:00A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Paint & Play Club M
(9:00A-9:50A)
Parent Tot Movement 9am
(9:00A-9:30A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Music Maker & More M
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Paint & Play Club M
(10:00A-10:50A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. K5-2
(12:45P-2:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. 3-5
(2:30P-4:00P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Football Camp Trojan
(5:00P-7:00P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Parent Tot Movement 6pm
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
T'ai Chi Fundamental
(6:15P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Social Doubles
(7:00P-8:30P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Tai Chi Form and Corrections
(7:15P-8:30P)
Tap Dance
(7:15P-8:00P)
17 Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Outdoor T'ai Chi Fundamentals
(8:00A-9:00A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Dance-Mommy&Me Tue
(8:30A-9:00A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Dance PreSch Tu 9:00
(9:00A-9:30A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Dance PreSch Tu 9:30
(9:30A-10:00A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Dance Beg. Tu Long
(10:00A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Dance PreSc Tu 11:00
(11:00A-11:30A)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Dance-Hip Hop Long
(11:30A-12:00P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. K5-2
(12:45P-2:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
All Around Art
(1:00P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Baton
(2:00P-2:45P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Characters & Comics
(2:30P-3:30P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. 3-5
(2:30P-4:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tree Climbing
(4:00P-6:00P)
Football Camp Trojan
(5:00P-7:00P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Pickleball Tue
(6:00P-8:00P)
Tennis Adult Beg T
(6:00P-7:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
18 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Art ColorSplash W
(9:00A-9:50A)
Music Maker & More W
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Paint & Play Club W
(10:00A-10:50A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. K5-2
(12:45P-2:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. 3-5
(2:30P-4:00P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Dance PreSch W 2:30
(2:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Dance Beg. W Fish
(3:00P-3:45P)
Dance - Intermed
(3:45P-4:30P)
Dance- Hip Hop K-2
(4:30P-5:00P)
Dance PreSch W 5:00
(5:00P-5:30P)
Football Camp Trojan
(5:00P-7:00P)
Dance-Tap4Boys W
(5:30P-6:00P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Dance- Hip Hop 3-5
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Parent Tot Tumbling 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Continuing Ukulele
(6:30P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Tap Dance Continue
(6:45P-7:30P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Intro to Fiction Writing
(7:00P-8:30P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Continuing Ukulele
(7:30P-8:15P)
19 Safety Town June 8:00am
(8:00A-9:30A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(9:00A-9:45A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Safety Town July 10:00am
(10:00A-11:30A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. K5-2
(12:45P-2:15P)
All Around Art
(1:00P-2:15P)
Archery July
(1:00P-2:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Dance PreSch Th 2:30
(2:30P-3:00P)
Trojan Bball Jr. Skills Camp Gr. 3-5
(2:30P-4:00P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Characters & Comics
(2:30P-3:30P)
Dance Beg. Th Long
(3:00P-3:45P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Dance Teen
(4:00P-4:45P)
Dance PreSch Th 5:00
(5:00P-5:30P)
Dance PreSch Th 5:30
(5:30P-6:00P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
No Meat,No Dairy,No
(6:00P-8:00P)
Adult Instruction Beg 1 Th
(6:00P-7:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Pickleball Thur
(6:00P-8:00P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Instruction Beg 2 Th
(7:00P-8:00P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Adult Instruction Int/Adv Th
(8:00P-9:00P)
22

No Events Found

23 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Parent Tot Tumbling 8:30am
(8:30A-9:00A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Parent Tot Movement 9am
(9:00A-9:30A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginners
(9:00A-9:45A)
Music Maker & More M
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Teen
(1:00P-1:55P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
My First Soccer Academy
(1:30P-3:00P)
Soccer Speed & Agility Camp
(1:30P-3:30P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(4:00P-4:45P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Parent Tot Movement 6pm
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Raiders Soccer HS
(6:00P-8:00P)
T'ai Chi Fundamental
(6:15P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Social Doubles
(7:00P-8:30P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Tap Dance
(7:15P-8:00P)
Tai Chi Form and Corrections
(7:15P-8:30P)
24 Outdoor T'ai Chi Fundamentals
(8:00A-9:00A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Dance-Mommy&Me Tue
(8:30A-9:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Dance PreSch Tu 9:00
(9:00A-9:30A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginners
(9:00A-9:45A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Dance PreSch Tu 9:30
(9:30A-10:00A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Dance Beg. Tu Long
(10:00A-10:45A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Dance PreSc Tu 11:00
(11:00A-11:30A)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Dance-Hip Hop Long
(11:30A-12:00P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Teen
(1:00P-1:55P)
Soccer Speed & Agility Camp
(1:30P-3:30P)
My First Soccer Academy
(1:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(4:00P-4:45P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Pickleball Tue
(6:00P-8:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Raiders Soccer HS
(6:00P-8:00P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Tennis Adult Beg T
(6:00P-7:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
25 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginners
(9:00A-9:45A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Music Maker & More W
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Teen
(1:00P-1:55P)
My First Soccer Academy
(1:30P-3:00P)
Soccer Speed & Agility Camp
(1:30P-3:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Dance PreSch W 2:30
(2:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Dance Beg. W Fish
(3:00P-3:45P)
Dance - Intermed
(3:45P-4:30P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(4:00P-4:45P)
Dance- Hip Hop K-2
(4:30P-5:00P)
Dance PreSch W 5:00
(5:00P-5:30P)
Dance-Tap4Boys W
(5:30P-6:00P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Dance- Hip Hop 3-5
(6:00P-6:30P)
Parent Tot Tumbling 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Raiders Soccer HS
(6:00P-8:00P)
Continuing Ukulele
(6:30P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Tap Dance Continue
(6:45P-7:30P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Intro to Fiction Writing
(7:00P-8:30P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Continuing Ukulele
(7:30P-8:15P)
26 Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Tennis Youth Instruction Pre Beginners
(9:00A-9:45A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
Siege Paintball
(12:00P-5:00P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Basketball 3x3 4-5
(12:45P-2:15P)
Archery July
(1:00P-2:00P)
Tennis Youth Instruction Teen
(1:00P-1:55P)
My First Soccer Academy
(1:30P-3:00P)
Soccer Speed & Agility Camp
(1:30P-3:30P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Basketball 3x3 6-8
(2:30P-4:00P)
Dance PreSch Th 2:30
(2:30P-3:00P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Dance Beg. Th Long
(3:00P-3:45P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(4:00P-4:45P)
Dance Teen
(4:00P-4:45P)
Dance PreSch Th 5:00
(5:00P-5:30P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Dance PreSch Th 5:30
(5:30P-6:00P)
Adult Instruction Beg 1 Th
(6:00P-7:00P)
Raiders Soccer HS
(6:00P-8:00P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Pickleball Thur
(6:00P-8:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Instruction Beg 2 Th
(7:00P-8:00P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Adult Instruction Int/Adv Th
(8:00P-9:00P)
29

No Events Found

30 Tennis PeeWee Hart
(8:00A-8:45A)
Parent Tot Tumbling 8:30am
(8:30A-9:00A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Parent Tot Movement 9am
(9:00A-9:30A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginners
(9:00A-9:45A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Music Maker & More M
(9:10A-9:40A)
Pre-Beginner Gymnastics 9:15am
(9:15A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Gymnastics 9:45am
(9:45A-10:45A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Balance & Bounce Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Kidnastics 10:45am
(10:45A-11:15A)
Beginner Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Pre-Beginner Gymnastics 11:30am
(11:30A-12:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Tennis Youth Instruction Teen
(1:00P-1:55P)
Pre-Beginner Gymnastics 1:30pm
(1:30P-2:15P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Intermediate Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Beginner Gymnastics 2:30pm
(2:30P-3:30P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(4:00P-4:45P)
Tennis PeeWee MW 5:3
(5:30P-6:15P)
Parent Tot Movement 6pm
(6:00P-6:30P)
Red Raider Vball Camp Gr. 3-5
(6:00P-7:30P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
T'ai Chi Fundamental
(6:15P-7:15P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Advanced Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Adult Social Doubles
(7:00P-8:30P)
Advanced Balance & Bounce Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:00P)
Power Tumbling 7:15pm
(7:15P-8:15P)
Tai Chi Form and Corrections
(7:15P-8:30P)
31 Outdoor T'ai Chi Fundamentals
(8:00A-9:00A)
Kidnastics 8:30am
(8:30A-9:00A)
Pre-Beginner Gymnastics 8:30am
(8:30A-9:15A)
Camp Arrowhead
(9:00A-4:00P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginners
(9:00A-9:45A)
Wonderkids McKinley
(9:00A-11:00A)
Wonderkids Wilson
(9:00A-11:00A)
Beginner Gymnastics 9:00am
(9:00A-10:00A)
Drama Intermed. West
(9:20A-11:55A)
Advanced Kidnastics 9:30am
(9:30A-10:00A)
Tennis Youth Instruction Beginner
(10:00A-10:55A)
Parent Tot Tumbling 10:15am
(10:15A-10:45A)
Pre-Beginner Gymnastics 10:15am
(10:15A-11:00A)
Drama BegActor 10:40
(10:40A-11:55A)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(11:00A-11:55A)
Intermediate Gymnastics 11:00am
(11:00A-12:00P)
Balance & Bounce Gymnastics 11:15am
(11:15A-12:00P)
General Playground Eisenhower
(12:30P-4:15P)
General Playground Roosevelt
(12:30P-4:15P)
Washington
(12:30P-4:15P)
General Playground Madison
(12:30P-4:15P)
General Playground McKinley
(12:30P-4:15P)
Tennis Jr. State Lea
(12:30P-4:30P)
Wilson
(12:30P-4:15P)
General Playground Lincoln
(12:30P-4:15P)
Tennis Youth Instruction Teen
(1:00P-1:55P)
Tennis Youth Instruction Int/Adv
(2:00P-2:55P)
Baton
(2:00P-2:45P)
Tennis Youth Instruction Beginner
(3:00P-3:55P)
Tennis Youth Instruction Pre Beginner
(4:00P-4:45P)
Tennis PeeWee TT 5:3
(5:30P-6:15P)
Track Club Gr. 2-8
(5:45P-7:30P)
Red Raider Vball Camp Gr. 3-5
(6:00P-7:30P)
Pickleball Tue
(6:00P-8:00P)
Tennis Adult Beg T
(6:00P-7:00P)
Pre-Beginner Gymnastics 6:00pm
(6:00P-6:45P)
Kidnastics 6:00pm
(6:00P-6:30P)
Balance & Bounce Gymnastics 6:30pm
(6:30P-7:15P)
Kidnastics 6:45pm
(6:45P-7:15P)
Jr. Prep Gymnastics 7:15pm
(7:15P-8:15P)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Site best viewed with 1024 by 768 resolution. Recommended browsers are IE 8, FireFox 3, Safari 4, Google Chrome.